Imprezy z bronią

Jak zorganizować imprezę na strzelnicy?

Wieczór kawalerski czy panieński - nie jest łatwo znaleźć formułę, która sprawi, że wydarzenie to będzie interesujące. Ogrom możliwości sprawił, że wiele z nich już się opatrzyło. Banalna zabawa w klubie nie jest niczym wyjątkowym, bo do klubów chadza się bez okazji. Występy striptizerek i striptizerów też nie budzą już emocji i oraz częściej uważane są za dowód złego gustu, podobnie jak zabawne gadżety w kształcie genitaliów. Dlatego organizatorzy wieczorów kawalerskich i panieńskich szukają innej formuły.

Modne stały się imprezy tematyczne, połączone z interesującymi aktywnościami. Panie chętnie wybierają wieczór w SPA, panowie na przykład jazdę ekstremalną na torze wyścigowym. Ostatnio jednak coraz popularniejsze robią się imprezy organizowane na strzelnicach. Uwaga: choć często są one reklamowane jako propozycja męskiej przygody, znakomicie bawią się na nich także kobiety. Wieczór panieński na strzelnicy? Przyszła panna młoda na pewno będzie zaskoczona, a o to chodzi! Zresztą czy wystrzał z karabinu to nie jest odpowiednie pożegnanie stanu panieńskiego?

Jak zorganizować imprezę na strzelnicy
Bardzo dużo strzelnic ma przygotowane specjalne pakiety dla osób, które chciałyby zorganizować tego typu wydarzenie. Jeśli nie, wystarczy znaleźć strzelnicę oferująca strzelanie rekreacyjne z instruktorem i zapytać o to, jakie są możliwości przyjechania z większą grupą osób. W Krakowie tego typu eventy strzeleckie organizuje Cracow Shooting Academy. Firma dysponuje znakomicie wyposażoną strzelnicą w podkrakowskim Pasterniku. Miejsce to jest dobrze skomunikowane z miastem, w przypadku grup zorganizowanych możliwy jest też dojazd i powrót wynajętym busem – dzięki temu po części na strzelnicy możecie wrócić do Krakowa na dalszą część imprezy.
Aby zorganizować imprezę, należy wcześniej wykupić pakiety strzeleckie. Można skorzystać z gotowej oferty lub poprosić o zaprojektowanie indywidualnego programu. Cracow Shooting Academy ma duże doświadczenie w organizacji imprez na strzelnicy wedle indywidualnego scenariusza i zapotrzebowania zamawiającego.

Jak wygląda impreza na strzelnicy?
Jeśli planujecie wieczór kawalerski lub panieński na strzelnicy, zacznijcie swoją zabawę właśnie od tego miejsca. Uwaga: na strzelnicę wpuszczane są wyłącznie osoby całkowicie trzeźwe, dlatego absolutnie wykluczony jest choćby jeden drink wcześniej. Dlatego część klubową warto zostawić na później. Dobrze też ubrać się wygodnie – najważniejsze są płaskie buty umożliwiające stabilną postawę. Bardziej wyjściową garderobę można zabrać ze sobą na przebranie.

Zabawa zaczyna się od spotkania z instruktorem, który przedstawia regulamin strzelnicy. Uczy tez, jak bezpiecznie obchodzić się z bronią i jak ją obsługiwać, by skutecznie trafić do celu. To moment, gdy nauczycie się przyjmować postawę strzelecką i prawidłowo trzymać oraz wcelowywać broń. Możecie też liczyć na fascynującą opowieść o rodzajach broni i wiele ciekawostek, bo instruktorzy w Cracow Shooting Academy to prawdziwi pasjonaci sportów strzeleckich.

Następnie wszyscy uczestnicy wyposażeni w okulary ochronne oraz słuchawki udają się na stanowiska strzeleckie. Czas sprawdzić swoje umiejętności w praktyce! Kto okaże się królem lub królową strzelców? Wynik może być zaskakujący!
Poza zakończeniu strzelania możecie opuścić strzelnicę lub udać się do sali z barem na dalszą część imprezy. Na strzelnicy w Pasterniku znajduje się też miejsce na ognisko i grilla, można więc zorganizować tu imprezę plenerową, jeśli tylko pogoda jest odpowiednia.