Warto wiedzieć

Voucher na strzelnicę jako prezent

Nie jest łatwo znaleźć wyjątkowy i ciekawy prezent. Jednak przy odrobinie kreatywności możemy przygotować prezent, który pozostanie w pamięci obdarowanego na bardzo długo. Jedynym z ciekawszych pomysłów podarunkowych jest voucher na strzelnicę. Taki voucher to wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin, Bożego Narodzenia czy Dnia Chłopaka. To świetny sposób na rozrywkę dla osób w każdym wieku, szczególnie jeśli mamy przyjaciela, partnera lub członka rodziny, który interesuje się tematyką militarną. To świetny prezent również dla kobiet, które lubią doświadczać nowych rzeczy i nie mają nic przeciwko wyzwaniom. Jeśli chcesz, aby twoja niespodzianka się udała, ważne jest, aby obiekt spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. 

Jak mogę kupić bon podarunkowy? 

Często strzelnice oferują bony na wszystkie pakiety strzeleckie. Możesz wybrać wartość swojego bonu. Najczęściej voucher można wykorzystać do sześciu miesięcy od dnia zakupu. Popularne są vouchery w formie elektronicznej, ale można również spotkać pamiątkowe vouchery papierowe. Możemy się spodziewać, że voucher elektroniczny dostaniemy tego samego dnia, w którym otrzymano potwierdzenie płatności lub kartę kredytową, podczas gdy na ten papierowy będzie trzeba poczekać. Wystarczy odwiedzić stronę internetową, wybrać pakiet i dokonać płatności.

Możemy również zorganizować przyjęcie niespodziankę na strzelnicy, nawet jeśli wszyscy goście nie są zainteresowani strzelaniem. Przyjaciele, którzy po prostu chcą się dobrze bawić, mogą towarzyszyć uczestnikom. W tym czasie mogą również robić zdjęcia i nagrywać filmy. Jest to świetny pomysł na wieczory kawalerskie, przyjęcia urodzinowe lub wyjazdy integracyjne. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod okiem instruktorów z dużym doświadczeniem. Ze względu na duży popyt, najlepiej rezerwować takie wydarzenia z dużym wyprzedzeniem.

Voucher na strzelnicę w Krakowie

Przyzwoite strzelnice można znaleźć w niemal wszystkich większych miastach w Polsce. Kraków nie jest wyjątkiem. Znajduje się tam jedna z największych i najpopularniejszych strzelnic w południowej Polsce. Strzelnicą zarządzają instruktorzy, którzy są również aktywnymi zawodnikami strzelectwa sportowego. Możemy wybrać broń krótką, długą lub historyczną w zależności od naszych zainteresowań i preferencji. Cracow Shooting Academy korzysta wyłącznie z prawdziwej broni sportowej i bojowej - żadnych replik ASG czy karabinków pneumatycznych.

Pierwszą rzeczą, którą robi każda osoba korzystająca ze strzelnicy, jest przeszkolenie w zakresie bezpieczeństwa i podstaw obsługi broni. Towarzyszy nam instruktor, który udziela wskazówek i odpowiada na wszelkie pytania. Czy na strzelnicy obowiązują jakieś ograniczenia wiekowe? Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, ale według ekspertów minimalny wiek do wzięcia udziału w strzelaniu to 11-12 lat. Voucher na strzelnicę można podarować komuś, kto obchodzi 18. urodziny lub jako prezent na wieczorze kawalerskim. Jest to również świetny upominek z okazji ważnego wydarzenia, na przykład obrony pracy magisterskiej czy dostania awansu.